Zabudowa wnęk Katowice
Meble Moryson
Siemianowice Śląskie

Biuro/Stolarnia: ul. Tarnogórska 17
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon: 697 967 840
E-mail: meblemoryson@gmail.com


Katowice - Piotrowice

Telefon: 697 967 840
E-mail: meblemoryson@gmail.com

Godziny Otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
10.00 - 16.30
Meble Moryson
Medycyna estetyczna Katowice
Meble Moryson
Meble Moryson Strona główna O firmie Oferta Galeria Kontakt Meble Moryson
O firmie

Meble kuchenne Moryson Katowice

Nasza firma działa na polskim rynku od 1999 roku. Od początku jej istnienia zajmujemy się produkcją mebli kuchennych i biurowych, oferując profesjonalną zabudowę wnęk. Katowice to podstawowy teren naszego działania, ale do zainteresowania się naszą ofertą zachęcamy także mieszkańców z całego regionu Górnego Śląska. Wieloletnie doświadczenie i ponad 500 zestawów do zabudowy wnęk, które wyszły z naszych hal produkcyjnych w Katowicach to najlepszy dowód na to, że jesteśmy solidnym producentem i dostawcą nowoczesnych rozwiązań.

Zajmujemy się tworzeniem projektów mebli do zabudowy do kuchni nietypowych, gwarantując fachowe doradztwo oraz pomoc także w stworzeniu projektu instalacji elektrycznej, położenia glazury czy doprowadzania gazu.

Kompleksowa zabudowa wnęk w Katowicach


Obok szerokiej oferty funkcjonalnych mebli biurowych i kuchennych, zajmujemy się także sprzedażą sprzętu AGD, zlewów, baterii, oświetlenia i innych elementów wyposażenia wnętrz. Dzięki temu wszyscy nasi klienci mogą skorzystać z kompleksowych usług.

Oferta naszej firmy obejmuje meble do kompleksowej zabudowa wnęk Katowice, gwarantując najwyższą jakość i stabilność, która wyróżnia nas spośród konkurencyjnych firm z Katowic i okolic. Nowoczesny design, ciekawe rozwiązania, a nade wszystko atrakcyjne ceny sprawiają, że nasze meble są coraz chętniej wybierane i służą naszym zadowolonym klientom przez długie lata.

Specjalizujemy się w tworzeniu funkcjonalnych i nowoczesnych mebli kuchennych i biurowych, dbając o to, by każdy klient mógł znaleźć w naszej ofercie takie meble, które będą pasowały do jego koncepcji aranżacji wnętrz. Projektujemy meble w różnych stylach i rozmiarach, dopasowane do najbardziej nawet nietypowych rozwiązań architektonicznych. Gwarantujemy trwałość i wytrzymałość naszych mebli.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w zakładce Nasza Oferta.

Meble Moryson